Δεν είναι η πρώτη φορά και σίγουρα δεν θα είναι και η τελευταία… Την όμορφη παραλία στις Μαρίκες επέλεξε γνωστή εταιρεία ρούχων για να κάνει την φωτογράφιση της νέας της κολεξιόν.
Ήταν μια ευχάριστη έκπληξη για τους λουόμενους αλλά και για όσους είχαν πάει στην παραλία για βόλτα ή περπάτημα. Όμορφα μοντέλα, φωτογράφοι, φώτα κι όλο τα σκηνικό που απαιτείται για μια φωτογράφηση μόδας, αποτελούσαν μια ευχάριστη νότα στην… καθημερινότητα της παραλίας.
Και δυό λόγια για την εταιρεία ROMELLA που για χάρη της έγινε η φωτογράφιση στις Μαρίκες. Με έδρα το Βύρωνα Αττικής, η εταιρεία έχει μια καταξιωμένη και δυναμική πορεία στο χώρο δημιουργίας και παραγωγής γυναικείας ένδυσης. Τα ενδύματα ROMELLA παράγονται στην Ελλαδα.
Φωτό: Βασίλης Κελέκης