Η τύχη μερικές φορές παίζει περίεργα παιχνίδια. Έτσι στην Λαμία στα πλαίσια του 2ου Ε2 Πανελλαδικού Πρωταθλήματος Αντισφαίρισης στην κατηγορία αγόρια 14 ετών στη φάση των 16 βρίσκονται αντιμέτωποι δυο αθλητές του Συλλόγου Αντισφαίρισης Ραφήνας ο Μάξιμος Μπάλτας και ο Αλέξης Καβαλλιέρος.
Ο αγώνας είναι σε εξέλιξη …….
Ας το απολαύσουν και οι δύο
* Κεντρική φωτογραφία από Λαμία πριν ξεκινήσει ο αγώνας