Στην ΑΕ Χαλανδρίου θα συνεχίσει την καριέρα ο χαρισματικός τερματοφύλακας Φάνης Κατσιούλης ο οποίος μέχρι τον Ιούνη φορούσε την φανέλα της Θύελλας Ραφήνας.
Ο 32χρονος πορτιέρο πραγματοποίησε μια γεμάτη χρονιά την περίοδο που πέρασε, συμβάλλοντας τα μέγιστα στην κατάκτηση του πρωταθλήματος και του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ.
Να θυμίσουμε ότι όλη την χρονιά συνέβαλε και αυτός στην ξέφρενη πορεία της ομάδας του Πέτρου Τσιγκούλη αποτελώντας τον “φύλακα άγγελο” της εστίας.
Ο Κατσούλης με την Θύελλα συμμετείχε στην προσπάθεια για την κατάκτηση του Κυπέλλου ερασιτεχνών όπως πήρε μέρος και στα μπαράζ ανόδου για την Γ” Εθνική.
Ο ερχομός του στο Χαλάνδρι αναμένεται να φέρει έναν ευχάριστο… πονοκέφαλο στον κόουτς Τάσο Δημητρίου.