Τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Αντισφαίρισης Ραφήνας σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας τους τελικούς αγώνες του Εσωτερικού Πρωταθλήματος juniors, που θα διεξαχθούν στις Δημοτικές εγκαταστάσεις Αντισφαίρισης στο «ΛΟΦΟ ΟΧΥΡΟ ΡΑΦΗΝΑΣ»
Οι αγώνες θα ξεκινήσουν την Παρασκευή 26 Ιουνίου 2015 και ώρα 18.00 Στις 21.00 θα ακολουθήσει εκδήλωση απονομής επάθλων, μπουφές και μουσική.
Η παρουσία σας θα μας χαροποιήσει ιδιαίτερα
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ (Σ.Α.Ρ.)